Polecane
MPK podpisało umowę! (2018-01-17 09:02)
Magiczne wyprzedaże (2018-01-10 09:18)
Zmiany…zmiany…zmiany (2018-01-04 09:06)

Azory świętują – przyjdź i zapisz się na kartach historii

1 czerwca 2017
Zdjęcie: Festyn Azorski

2 czerwca br. w godz. 15.30 – 18.30 na terenie  Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Krakowie (ul. Chełmońskiego 24) odbędzie  się –   w ramach obchodów Dni Dzielnicy IV – dziewiąty Festyn Azorski.

Festyn na przestrzeni ostatnich lat wpisał się na stałe w program Dni Dzielnicy IV i stał się ich nieoderwalną częścią. Celem imprezy jest integracja lokalnej społeczności oraz zachęcenie do rodzinnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, przy możliwości skorzystania z licznych atrakcji.

2 czerwca również ich nie zabraknie,  jak co roku tak i teraz przewidujemy wiele niespodzianek. Warto wspomnieć choćby o występach artystycznych Przedszkolaków z „Chatki Puchatka”, koncercie, pokazach tanecznych m.in. „Tango w XIV Liceum”, Rycerskiej Szkole Andegaweńskiej, pokazach służb mundurowych, występach cyrkowych, pokazach gołębi oraz licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Podczas  Festynu będzie istniała możliwość pomalowania w sposób artystyczny buzi, pochodzenia na szczudłach, czy zaśpiewania ulubionej piosenki.

Festyn Azorski realizowany przy udziale XIV Liceum Ogólnokształcącego oraz Gimnazjum nr 14 to najlepsza z możliwych propozycji na spędzenie piątkowego popołudnia wraz z całą rodziną; jak przekonują Nas i zapraszają serdecznie organizatorzy corocznego wydarzenia.

 

Redaktor portalu Krakowblizej.pl