Polecane

Magiczne wyprzedaże

10 stycznia 2018
Zdjęcie: fot. Kraków Bliżej

Galeria Bronowice przygotowała dla swoich klientów kolejny atrakcyjny powód do odwiedzin. W dniach 13 – 14 stycznia odbędzie się tu akcja prosprzedażowa „Magiczne Wyprzedaże”, w trakcie której na odwiedzających czekać będą specjalne rabaty i konkursy. Podczas magicznego weekendu nie zabraknie również widowiskowego pokazu iluzji.                      

Galeria Bronowice po raz kolejny zaprasza swoich klientów na wyjątkową akcję handlową. W dniach 13 – 14 stycznia, w godz. 12.00 – 18.00, odbędą się tu „Magiczne Wyprzedaże”, idealna propozycja dla wszystkich miłośników zakupów i… magii. Wybrane salony i sklepy, biorące udział w wydarzeniu, przygotowały w tych dniach atrakcyjne rabaty i promocje na wybrany asortyment.

Magiczny weekend uświetni pokaz jednego z najpopularniejszych polskich iluzjonistów – Filipa Piestrzeniewicza, który pojawi się w Galerii Bronowice z niecodziennym pokazem estradowym. Jego występ będzie łączył elementy iluzji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wszyscy chętni będą mogli poznać również kulisy magii i nauczyć się kilku sztuczek, którymi zachwycą znajomych i rodzinę.

Ponadto klienci, którzy podczas „Magicznych Wyprzedaży” dokonają zakupów za min. 100 zł, będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanym na tę okazję konkursie. Do wygrania będą karty podarunkowe o wartości 50 zł.

 

Redaktor portalu Krakowblizej.pl