Polecane
Cztery Garbusowe dni! (2018-07-09 19:44)
Skradli show w EXPO KRAKÓW (2018-05-20 19:42)
Ta wyjątkowa noc! (2018-05-17 10:51)
Uwaga!Sobotnia zmiana! (2018-04-06 08:48)

O nas

Witamy na Krakowblizej.pl!

Witamy na Krakowblizej.pl!

Kraków to Europejska Stolica Kultury. Miasto znane od setek lat skrywa w sobie wiele tysięcy tajemnic, a życie w tym pięknym mieście nie pozwala się nudzić. Dzieje się tutaj tyle, że nie każdy nadąża za aktualnościami z każdej sfery naszego życia.

Nasz portal powstał właśnie po to, aby mieszkańcy Królewskiego Miasta Krakowa mogli na bieżąco śledzić najciekawsze i najbardziej istotne sprawy oraz znajdywać rozwiązania najbardziej popularnych problemów, jakie ich trapią. Na tej stronie na pewno nie zabraknie informacji dotyczących m.in. planów magistratu dotyczących rozwoju infrastrukturalnego miasta, problematyki zdrowotnej, informacji o ważnych wydarzeniach kulturalnych oraz reportaży z wydarzeń sportowych.

Jednym słowem: każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nasz zespół tworzą różni ludzie, rozmaitych specjalności czy zawodów. Łączy nas jedno: chcemy być   bliżej Krakowa i prezentować Kraków bliżej. 

Równocześnie ten portal jest dla Was. Jeżeli ktoś z Państwa ma coś ciekawego do zaprezentowania i chciałby się podzielić z innymi czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, lub chciałby zgłosić problem / wydarzenie, zachęcamy do kontaktu z redakcją.

Jesteśmy tutaj dla Was! …bliżej niż inni!